Álláshirdetés: stratégiai beszerző

A Bimbó Kft. (www.bimbokft.hu) 1976-ban családi vállalkozásként kezdte tevékenységét kulcsmásolás területén mind Kecskeméten, mind a megyében elsőként. A cég dinamikus fejlődése során egyre nagyobb és nagyobb üzlethelyiségbe költözött, és ezzel együtt nőtt a termékválaszték és a vevőkör is.

1994-ben nyílt meg a nagykereskedésünk a kiskereskedéssel párhuzamosan, így nem csak a közvetlen fogyasztók, de a kiskereskedők (főleg barkácsboltok), iparosok (főleg asztalosok), nyílászáró gyártók, építőipari vállalkozások, intézmények és más értékesítési területek igényeinek kielégítése vált lehetővé.

A nagykereskedés fő profilja a zár, vasalás, kötőelem és szerszám mellett folyamatosan bővül újabb termékkörökkel, emiatt a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Ártárgyalás tréning beszerzőknek

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Ez egy új pozíció a cégünknél, mivel eddig csak érintőlegesen foglalkoztunk importtal, viszont szeretnénk nagyon komolyan felfejleszteni. Sőt, kifejezetten saját márkás termékkört is tervezünk a piacra bevezetni, ezért új kollégánk elsődleges feladata külföldi gyártó partnerek és termékek felkutatása, kiválasztása lesz.

Ez egy kreativitást igénylő munkakör, mert a kiemelt értékesítőkkel együttgondolkodva kell olyan termékportfóliót kialakítania, amellyel versenyképesebbé válhatunk, főleg a nyílászáró gyártók és barkácsboltok piacán.

Feladatok

Új import beszállítók felkutatása, meglévő beszerzési források folyamatos felülvizsgálata, optimalizálása

  • Saját márkás termékkör kialakítása és piaci bevezetése
  • Új termékek tesztelésének, bevizsgálásának végigmenedzselése
  • Beérkezett ajánlatok kiértékelése, ártárgyalások, szerződések előkészítése, megkötése
  • Keretszerződések, gyártói marketing megállapodások előkészítése, tárgyalások lefolytatása
  • Új termékek vállalatirányítási szoftverbe felvitele és beparaméterezése
  • Raktári készletfigyelés, készletgazdálkodás, elemzések, riportok elkészítése
  • Kontrolling, összköltség-kalkuláció

Elvárások

Az ideális jelölt komoly importbeszerzési tapasztalattal rendelkezik, tárgyalóképes angolul, továbbá vérében van a szakma, tudja mit és hol keressen a világban. Előny, ha műszaki beszerzési múltja is van, de egyáltalán nem követelmény, mert számunkra az a fontos, hogy magában a beszerzésben legyen profi.

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év stratégiai beszerzői tapasztalat importban
  • Hasonló műszaki termékek beszerzésében tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy hosszútávú biztos szakmai karriert és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
  • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Előrelépési lehetőség beszerzési vezetői munkakörbe

Munkavégzés helye: Kecskemét, Halasi út 12.

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés: Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) a toborzas@beszerzes.hu e-mail címen várjuk! Kérjük, a tárgy mezőben pedig írja be, hogy „Stratégiai beszerző”!

A motivációs levelét az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Mi fogta meg a hirdetésünkben?
  2. Miért dolgozna egy vasalatokat forgalmazó cégnél?
  3. Milyen eredményekre a legbüszkébb beszerzői pályafutásából?
  4. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
Hirdetés
Beszerzési jogi tréning
”Beszerzési