Junior beszerző álláslehetőség

A Bilfinger Tebodina világ egyik vezető mérnök- tanácsadó vállalata. Mint a Bilfinger cégcsoport tagja, erős globális szervezetként működünk 37.000 munkavállalóval, széles körű szakértelmet kínálva sok területen. Legfőbb területeink az ipari környezethez kapcsolódnak: élelmiszeripar, (bio-) gyógyszergyártás, olaj és gáz, energia és létesítmények, az ingatlan és infrastruktúra piaca. Speciális tudásunkat, és nemzetközi tapasztalatunkat ötvözve ügyfeleink számára a legjobb gyakorlati megoldásokat kínáljuk.

A Bilfinger Tebodin Közép- Kelet Európában mintegy 800 fővel rendelkező csapat, melynek tagjai szakértők területeiken, akik készek megosztani tudásukat, és az ötleteket valóra váltják. Erősségünk a sok tudományág, lelkes, tapasztalt csapat, mely elhivatott az ügyfelek kéréseinek sikeres megvalósításában.

A Bilfinger Tebodin Hungary Kft. beszerzési csapatának bővítése céljából új munkatársat keres.

Amennyiben szereted a kihívásokat, nyitott vagy új ismeretek megszerzésére és csapatunk tagjaként szeretnéd kamatoztatni tudásod, csatlakozz hozzánk.

Feladatok:

  • Beszerzési dokumentációk, alvállalkozói szerződések előkészítése, karbantartása és adminisztrációja.
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, alvállalkozókkal.
  • Belső ügyfelek, társosztályok igényeinek kiszolgálása.
  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása a beszerzési szabályzatnak megfelelően.
  • Esetleges reklamációk kezelése.
  • Stratégiai beszerzés munkájának támogatása.
  • Kisebb projektek önálló lebonyolítása, beszállítók kiválasztása, tárgyalások lefolytatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki)
  • Minimum 1 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Szerződéskötési ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Gyors problémamegoldó készség
  • Kooperációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Strukturált, logikus gondolkodás

Előny:

  • Műszaki területen, beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos projektek
  • Részvétel nemzetközi csapatmunkában
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XI.

Amennyiben nyitott pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod, bérigényed megjelölésével az alábbi email címre: toborzas@beszerzes.hu

Hirdetés