Álláslehetőség: Stratégiai Beszerzési Vezető (autóipar)

Megbízónk a világ vezető vasúti fékrendszer gyártója. Egyik globálisan is legnagyobb gyáruk Budapesten található, ahol a nemzetközileg is magas színvonalú folyamatok szerint dolgozó direkt anyag beszerzési csapat élére keressük a

Stratégiai Beszerzési Vezető (autóipar)

munkatársat.

Feladatok, felelősségek:

  • A stratégiai beszerzési team vezetése (6-7 fő)
  • Meghatározott termékcsoportok beszerzési folyamatainak menedzselése, beleértve a beszállítók kiválasztását, kiértékelését és fejlesztését, a szerződések előkészítését és megkötését
  • Speciális kelet-európai beszerzési projektek kivitelezése, különös tekintettel a költségmegtakarítási elvárásokra
  • Hatékony munkamenet kialakítása a beszállítókkal és a belső ügyfelekkel telephelyen belül (pld. minőségbiztosítás, logisztika, termelés)
  • Eredményes nemzetközi együttműködés megvalósítása a németországi közvetlen vezetéssel, illetve más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel
  • A releváns piacok figyelemmel követése, értékelése, új beszállítók felkutatása
  • Éves célkitűzések realizálása

A pozícióra vonatkozó elvárások:

  • Gépészmérnöki felsőfokú végzettség (további gazdasági végzettség előny)
  • Legalább 3-5 éves stratégiai beszerzői tapasztalat direkt anyagok területén (járműipari tapasztalat előny)
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás, szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vállalatirányítási és beszerzési rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • Dinamikus, kitartó, határozott személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség (csapatjátékos)
  • Önálló, problémaorientált és eredmény-centrikus gondolkodásmód
  • Kiváló tárgyalási készség és idevonatkozó gyakorlati tapasztalat

Megbízónk a fenti pozíció mellé versenyképes juttatási csomagot, folyamatos tanulási és továbbfejlődési lehetőséget, innovatív környezetet, és stabil nagyvállalati hátteret kínál.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük küldje el a toborzas[kukac]beszerzesitanacsadas.hu email címre. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Stratégiai Beszerzési Vezető”) megnevezésére!

Az önéletrajzot kérjük MS Word formátumban küldje el!

Hirdetés