Álláslehetőség: Beszerző (energiaipar)

Magyarország meghatározó energiaiparban (földgáz) tevékenykedő cégének Beszerzés szervezeti egységébe keresünk új munkatársat direkt területre az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ

A munkakör célja:

A vállalat. számára szükséges direkt jellegű anyagok és szolgáltatások beszerzése, a folyamat kontrolljának biztosítása.

Feladatok:

  • A társaságokon belüli beszerzési igények felmérése, folyamatos nyomon követése
  • A beérkező igények (Capex, Opex) alapján a kiválasztási stratégia összeállítása, előminősítések, piackutatás készítése
  • Költési struktúra felülvizsgálata, javaslattétel keretszerződések megkötésére, pályáztatások lefolytatására
  • Beszállítók pályáztatása, kiválasztása, szerződés előkészítése és a beszállítók folyamatos felülvizsgálata
  • A beszerzési folyamat rögzítése SAP-ban, jelentések/kimutatások készítése
  • Vállalatcsoporton belüli összevont pályáztatásokban történő képviselet és kapcsolattartás
  • Supplier Relationship Management

Elvárások:

  • Külkereskedelmi, közgazdasági és/vagy logisztikai felsőfokú végzettség
  • Direkt anyag és szolgáltatás beszerzésben szerzett minimum 2 éves jártasság, eredményes működést igazoló példákkal
  • MS Office ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány
  • SAP tapasztalat előny
  • Közbeszerzési ismeret előny
  • Szerződéssel kapcsolatos jogszabályok ismerete

Készségek:

  • Jó tárgyalási képességek
  • Analitikus gondolkodás (szükségletek, források)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Nyomás alatt is jó teljesítmény nyújtása
  • Több területen vagy vállalatban dolgozó csapatok hatékony koordinációja
  • Nemzetközi partnerek kezelésében szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Egyedi szakmai környezet, fejlődési lehetőség
  • Kimagasló munkahelyi körülmények
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el a toborzas[kukac]beszerzesitanacsadas.hu email címre, legkésőbb 2014. június 27-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Direkt Beszerző – Energiaipar”) megnevezésére!

Hirdetés