Álláslehetőség a beszerzes.hu-nál: Beszerzési tréner, tanácsadó

Cégcsoportunk (beszerzesitanacsadas.hu, beszerzes.hu) a hazai, és a közép-kelet-európai régió beszerzési képzési, és tanácsadási piac egyik meghatározó szereplője. 10 éve alakultunk, 100% magyar tulajdonban vagyunk. Szolgáltatásaink során tudatosan prémium minőséget nyújtunk. Évről évre történő folyamatos növekedésének köszönhetően, csapatunkba keresünk

Beszerzési trénert, tanácsadót

Cégünk több mint 200 ügyféllel rendelkezik belföldről, és külföldről (USA, Kína, Németország, Svájc, Szlovákia, Szerbia, Románia, stb.) egyaránt. Megbízóink többsége saját szegmensükben vezető multinacionális nagyvállalatok, de számos ügyfelünk van a hazai nagyvállalatok közül, ill. a KKV szektorból.

A megbízóinkkal folytatott munkáink során a beszerzési szakma nemzetközi élvonalához tartozó megoldásokat dolgozunk ki, és vezetünk be, oktatunk. Testreszabott szolgáltatásaink és magas szakmai színvonalunk biztosítják ügyfeleink sikerét.

Cégünk üzemelteti a beszerzes.hu-t, az ország vezető beszerzési hírportálját.

Vállalatunk aktív szerepet vállal a hazai beszerzési szakmai munkában (Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság elnökség, Beszerzési Vezetők Klubja elnökség, Beszerzési tagozat elnökség, Magyar Nemzeti Beszerzési Társaságok Szövetsége, stb.), ill. a felsőoktatásban (Budapesti Corvinus Egyetem, beszerzési posztgraduális képzés), ill. kiterjedt kapcsolati rendszert működtet a hazai gazdasági élet meghatározó szereplőivel, szakmai és gazdasági szervezetekkel.

Munkatársaink folyamatosan résztvesznek nemzetközi projektekben Európában, ill.  a Távol-Kelet-en.

Munkaköri feladatok:

  • beszerzési képzések megtartása az alábbi területek valamelyikén:
    • beszerzési tárgyalástechnika
    • beszállítók minősítése
    • beszállítók tendereztetése
    • szolgáltatások beszerzése
    • direkt beszerzés módszertana
    • beszerzési kategória menedzsment
    • retail (FMCG) beszerzés
  • személyreszabott fejlesztések: coaching, mentoring, shadowing
  • beszerzési tanácsadás:
    • beszerzési audit, folyamatfejlesztés
    • beszerzési projekt menedzsment, sourcing projektek
    • beszerzési stratégiák kialakítása
    • beszerzési tárgyalásokon való részvétel, “bértárgyalás”

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

  • felsőfokú végzettség, de nem feltétlen gazdasági területen
  • minimum 8-10 éves tapasztalat beszerzési területen
  • kiemelkedő beszerzési tapasztalat a választani kívánt oktatott területen
  • vezetői, irányítói tapasztalat
  • MS Office – Powerpoint professzionális használata
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • türelem, és stressz tűrő képesség, akár időnyomás alatt is

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • oktatási tapasztalattal rendelkezik
  • prezentálni képes angol nyelven
  • projekt menedzsment ismerettel rendelkezik

Amit cégünk kínál:

  • rugalmas munkavégzés földrajzilag (home office)
  • rugalmas munkavégzés időben: a tevékenység akár havi pár napban részmunkaidőben is végezhető
  • projektenkénti megbízás lehetősége
  • lehetőség a meglévő beszerzési tudás bővítésére, elmélyítésére
  • folyamatos fejlődési lehetőség a választott szakmai területen, és ehhez biztosított támogatás a kollégák részéről
  • jó hangulatú, összetartó, egymást támogató vidám csapat : )
  • azonnali, és sok pozitív visszajelzés a képzésen résztvevőktől 🙂
  • innovatív szakmai munkavégzés, részvétel olyan beszerzési projektekben, amelyek egyedülállóak a hazai piacon
  • egyedülálló kapcsolatépítési lehetőség a hazai beszerzési, és üzleti élet döntéshozóival
  • kapcsolatok kialakításának lehetősége a hazai szakmai szervezetekkel, vezető gréniumokkal: Beszerzési Vezetők Klubja, MLBKT, konferenciaszervezők cégek, stb.
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka, egyúttal lehetőség arra, hogy az ember használja a kreativitását, alkosson, önállóan dolgozzon
  • versenyképes, motiváló jövedelem

A kiválasztott munkatársak számára cégünk saját know-how alapján betanítást biztosít egyrészt a kiválasztott beszerzés szakmai – , másrészt oktatási, tréning tartási területen.

Munkavégzés helye:

Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, vagy bővebb információkra van szüksége, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, vagy írjon a következő email címre:

i_love_beszerzes[kukac]beszerzes.hu

Jelentkezési határidő: 2018.09.20.

Hirdetés