Álláslehetőség: Beszerzési tréner, tanácsadó

Cégcsoportunk (beszerzesitanacsadas.hu, beszerzes.hu) a beszerzési képzési, és tanácsadási piac egyik meghatározó szereplője. 9 éve alakultunk, 100% magyar tulajdonban vagyunk. Szolgáltatásaink során tudatosan prémium minőséget nyújtunk. Dinamikus növekedésünk okán, csapatunkba keresünk

Beszerzési trénert, tanácsadót

Cégünk több mint 200 ügyféllel rendelkezik belföldről, és külföldről (USA, Svájc, Románia, stb.) egyaránt. Többségük saját szegmensükben vezető multinacionális nagyvállalatok, de számos ügyfelünk van a hazai nagyvállalatok közül, ill. a KKV szektorból. A megbízóinkkal folytatott munkáink során a beszerzési szakma nemzetközi élvonalához tartozó megoldásokat dolgozunk ki, és vezetünk be, oktatunk. Testreszabott szolgáltatásaink és magas szakmai színvonalunk biztosítják ügyfeleink sikerét.

Cégünk üzemelteti a beszerzes.hu-t, az ország vezető beszerzési hírportálját.

Vállalatunk aktív szerepet vállal a hazai beszerzési szakmai munkában (Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság, Beszerzési Vezetők Klubja elnökség, Beszerzési tagozat elnökség, stb.), ill. a felsőoktatásban (Budapesti Corvinus Egyetem, beszerzési posztgraduális képzés), ill. kiterjedt kapcsolati rendszert működtet a hazai gazdasági élet meghatározó szereplőivel.

Munkaköri feladatok:

  • beszerzési képzések megtartása az alábbi területek valamelyikén:
    • beszerzési tárgyalástechnika
    • beszállítók minősítése
    • beszállítók tendereztetése
    • beszerzési stratégia
    • direkt beszerzés módszertana
  • coaching, mentoring, shadowing
  • későbbiekben részvétel lehetősége a beszerzési tanácsadási projektekben:
    • beszerzési audit, folyamatfejlesztés
    • beszerzési projekt menedzsment, sourcing projektek
    • beszerzési stratégiák kialakítása
    • beszerzési tárgyalásokon való részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

  • felsőfokú végzettség, de nem feltétlen gazdasági területen
  • minimum 10 éves tapasztalat beszerzési területen
  • kiemelkedő beszerzési tapasztalat az oktatott területen
  • vezetői, irányítói tapasztalat
  • MS Office – Powerpoint professzionális használata
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • türelem, és stressz tűrő képesség, akár időnyomás alatt is

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • oktatási tapasztalattal rendelkezik
  • prezentálni képes angol nyelven
  • projekt menedzsment ismerettel rendelkezik

Amit cégünk kínál:

  • rugalmas munkavégzés földrajzilag, és időben (akár részmunkaidőben is)
  • projektenkénti megbízás lehetősége
  • lehetőség a meglévő beszerzési tudás bővítésére, elmélyítésére
  • folyamatos fejlődési lehetőség a választott szakmai területen, és ehhez biztosított támogatás
  • innovatív szakmai munkavégzés, részvétel olyan fejlesztési projektekben, amelyek egyedülállóak a hazai piacon
  • egyedülálló kapcsolatépítési lehetőség a hazai beszerzési döntéshozókkal
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó, támogató, vidám csapat
  • versenyképes, motiváló jövedelem

Munkavégzés helye:

Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát – fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát és a motivációs levelét a következő email címre:

hr[kukac]beszerzesitanacsadas.hu

Jelentkezési határidő: 2016.07.20.

Hirdetés