Álláslehetőség: Beszerzési szakértő, Telekommunikációs piac

Megbízónk a telekommunikációs piac egyik jelentős európai képviselője. Budapesti központjukba keresünk egy kis beszerzési csapat aktív tagjaként működő

Beszerzési Szakértő

kollégát.

A pozícióra vonatkozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves beszerzési területen szerzett munkatapasztalat és jártasság beszerzési eljárások önálló lebonyolításába + műszaki, valamint nemzetközi szintű beszerzésben szerzett gyakorlat előny!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Vállalatirányítási rendszer beszerzési modul – Oracle előny!)
  • Képesség a társaság számára összességében legmegfelelőbb beszerzési források, feltételek biztosítására
  • Kiváló tárgyalási készség, gyakorlat prezentációk összeállításában, megtartásában
  • Dinamikus, határozott személyiség, aki képes önálló munkavégzésre

Feladatok, felelőségek:

  • Hozzárendelt üzleti területekhez kapcsolódó beszerzési folyamatok teljes körű ellátása
  • Az érintett üzleti területek igényeinek felmérése, meghatározása
  • A kapcsolódó árucsoportok/szolgáltatások piacának folyamatos nyomon követése, új beszerzési források feltárása
  • Beszerzési eljárások önálló lebonyolítása (ajánlatkérések készítése, tárgyalások levezetése, e-aukciók szervezése, ajánlatok értékelése, szerződéskötés lebonyolítása)
  • Megrendelések kiadása és nyomon követése
  • Szállítók minősítése és a velük történő kapcsolattartás
  • Részvétel a reklamációkezelésben
  • Riportok készítése a beszerzési eljárások eredményességéről, a folyamatokról

Megbízónk a fenti Pozíció mellé versenyképes juttatási csomagot, stabil nemzetközi nagyvállalati hátteret, szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük küldje el a toborzas@beszerzes.hu email címre, legkésőbb  2013. április 12-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Beszerzési szakértő”) megnevezésére!

A Beszerzes.hu Kft. a hozzá eljuttatott jelentkezési anyagokat bizalmasan kezeli, azokat az érintett  hozzájárulása nélkül nyilvánosságra nem hozza, illetve – a törvényi  kötelezettségei betartása mellett – harmadik fél számára át nem adja. Ön bármikor kérheti személyes adatainak törlését a nyilvántartásból, továbbá arra is jogosult, hogy bármikor visszavonja hozzájárulását személyes adatainak felhasználására, vagy feldolgozására a jövőre nézve.
Hirdetés

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..