Álláslehetőség: Stratégiai beszerző

Megbízónk az élelmiszeripar egyik legjelentősebb hazai termelővállalata. Dél-alföldi és dél-dunántúli gyárukba keresünk

Stratégiai beszerző

kollégákat.

A pozícióra vonatkozó elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Megfelelő beszerzési-piaci ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ERP)
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Jó probléma feltáró- és megoldó képesség, strukturált gondolkodás, proaktivitás
  • Magas szintű együttműködési képesség, csapatjátékos hozzáállás
  • Határozottság és önállóság
  • Körültekintő, precíz munkavégzés
  • Etikusság, megbízhatóság, lojalitás

Feladatok, felelősségek:

  • Beszerzési terv összeállítása
  • Igényléskor és az egész beszerzési folyamat során kapcsolattartás és hatékony kommunikáció a belső szervezeti egységekkel
  • Potenciális szállítók felkutatása, kiválasztása
  • Beszerzési eljárás lebonyolítása, a kategóriára érvényes beszerzési stratégia alapján
  • A cégcsoport számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása
  • Versenyeztetés során az adminisztratív, dokumentációs feladatok ellátása
  • (Keret-) szerződések előkészítése, megkötése és menedzselése
  • Beszerzési törzsadatok kezelése

Megbízónk a fenti Pozíció mellé versenyképes piaci juttatási csomagot, és stabil nagyvállalati hátteret kínál.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük küldje el a toborzas[kukac]beszerzesitanacsadas.hu email címre, legkésőbb  2015. február 27-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Stratégiai beszerző – élelmiszeripar”) megnevezésére!

Az önéletrajzot kérjük MS Word formátumban küldje el.

Hirdetés