Álláslehetőség: Beszerzési kategória menedzser

Megbízónk az élelmiszeripar egyik legjelentősebb hazai termelővállalata. Dél-alföldi és dél-dunántúli gyárukba keresünk

Beszerzési kategória menedzser

kollégákat.

 A pozícióra vonatkozó elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ERP)
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Önállóság, jó projektvezetői képességek, határozottság és kezdeményező készség
  • Kiemelkedő analitikus, elemző, és problémamegoldó készség
  • Döntéshozatali és felelősségvállalási képesség és hajlandóság
  • Szisztematikus gondolkodás, rendszer és stratégiai szemlélet és széles látókör
  • Vevő orientáltság, kiváló tárgyaló-, kapcsolatépítő-, és kommunikációs készség
  • Magas szintű együttműködési képesség és empátia
  • Etikusság, megbízhatóság, lojalitás

Feladatok, felelősségek:

  • Cégcsoport szintű kategória menedzsment megvalósítása az üzleti igénylőkkel való kereszt-funkcionális együttműködés mentén
  • A lefedett kategóriák beszerzési stratégiájának kialakítása és érvényesítésének biztosítása
  • A cégcsoport számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása
  • Cégcsoport szintű felhasználási igények egyeztetése, tervezése
  • Keretszerződések előkészítésének és megkötésének irányítása
  • Szerződésmenedzsment
  • A kategória piacának mély ismerete és nyomon követése
  • Adott kategóriában a cégcsoport szállítók felé történő képviselete
  • Szállítók fejlesztése

Megbízónk a fenti Pozíció mellé versenyképes piaci juttatási csomagot, és stabil nagyvállalati hátteret kínál.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük küldje el a toborzas[kukac]beszerzesitanacsadas.hu email címre, legkésőbb  2015. február 27-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Beszerzési kategória menedzser – élelmiszeripar”) megnevezésére!

Az önéletrajzot kérjük MS Word formátumban küldje el.

Hirdetés