Álláslehetőség: Beszerzési vezető – Papíripar

Megbízónk a papíripar egyik dinamikusan növekvő középvállalata. Budapesti központjukba keresünk egy kis beszerzési csapat élére

Beszerzési Vezető

 kollégát.

A pozícióra vonatkozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (+ olasz nyelvtudás előny)
  • Minimum 5 éves beszerzési területen szerzett munkatapasztalat és jártasság beszerzési eljárások lebonyolításában (elsősorban direkt anyag területen)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ERP)
  • Jó együttműködési és vezetői készségek
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Dinamikus változásokhoz való alkalmazkodás képessége

Feladatok, felelősségek:

  • Ellátási funkció működtetése, fejlesztése (beszerzés, készletgazdálkodás, reklamációkezelés a beszállítókkal)
  • Beszerzési folyamatok standardizálása az iparágnak megfelelő magas szinten
  • Beszerzési stratégia kialakítása és implementálása
  • Stratégiai döntések előkészítése a beszállítókat és vásárolt termékeket illetően
  • Folyamatos és aktív piacfigyelés, a beszállítói állomány fejlesztése
  • Költségcsökkentés a meglévő beszállítói minőségnormák megtartásával
  • Kimutatások, statisztikák és riportok készítése
  • Beszerzési csapat irányítása
  • Társosztályokkal harmonikus, hatékony munkamenet kialakítása

Megbízónk a fenti Pozíció mellé versenyképes juttatási csomagot és stabilan növekvő, dinamikus középvállalati hátteret kínál.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük küldje el a toborzas@beszerzesitanacsadas.hu email címre, legkésőbb  2013. július 10-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Beszerzési Vezető – Papíripar”) megnevezésére!