Álláslehetőség: Friss élelmiszer beszerzési- és kategória menedzser

Disztribúciós partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba munkatársat keresünk:

Friss élelmiszer beszerzési- és kategória menedzser

Főbb feladatok:

  • Országos kiskereskedelmi üzletek friss élelmiszer profiljának kialakítása (szendvicsek, péksütemények stb.)
  • Új kifejezetten élelmiszerprofilú üzletek termékskálájának kidolgozása
  • Piacfigyelés: a magyar vásárlói igények folyamatos nyomon követése, újfajta friss élelmiszer termékkoncepciók adaptálása
  • Beszállítók, lokális kompetenciák felkutatása, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések
  • Minőségvédelmi, fogyasztóvédelmi, higiéniai, műszaki szabályok, előírások ismerete és a szabályoknak való megfelelés betartatásának felügyelete
  • Termékkiválasztással kapcsolatos döntések előkészítése, szervezeten belüli kommunikációja
  • Hatékony termék bevezetési stratégia kialakítása
  • Értékesítés támogatási koncepció kialakítása, a megvalósítás nyomon követése
  • Marketing és promóciós tervek elkészítése, a megvalósítás nyomon követése
  • Együttműködés a támogató területekkel
  • Éves értékesítési és költségtervek elkészítése, a megvalósulás nyomon követése
  • Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú, lehetőleg kereskedelmi, vagy vendéglátóipari diplomával
  • Kiváló friss élelmiszer termékkategória ismerettel, beszerzési tapasztalattal
  • Magas szintű kommunikációs készséggel
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal és jogosítvánnyal
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny

 Személyes jellemzők:

  • Kreativitás, pro-aktivitás, határozottság
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Nyitottság a változásokra
  • Önálló, igényes, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest központtal, országos

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, úgy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el a toborzas[at]beszerzesitanacsadas.hu email címre, legkésőbb  2013. július 5-ig. Kérjük, a jelentkezésnél hivatkozzon a munkakör („Friss élelmiszer beszerzési- és kategória menedzser”) megnevezésére!

Hirdetés

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..