Álláslehetőség: Stratégiai beszerző (lejárt)

Nagy múltú, multinacionális elektronikai gyártó cég,

Stratégiai beszerző

munkatársat keres.

Több mint 30 000 féle termékükkel és 3000 munkatársukkal világviszonylatban a legjelentősebb vállalkozások közé tartozik. Nyolc országban rendelkezik gyártó üzemmel és több, mint negyven országban értékesítik termékeiket. Fő profiljuk: villamos szerelési és túlfeszültség-védelmi termékek gyártása és forgalmazása az építőipar számára.

A vállalat most csapatuk bővítésére keres új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladata:

  • nemzetközi team tagjaként a stratégiailag legfontosabb alapanyagok ill. gépek, alkatrészek beszerzése
  • új beszállítók felkutatása külföldön és belföldön egyaránt
  • versenyeztetés, ártárgyalások, egyeztetések lebonyolítása
  • projektkövetés a leszállításig /felhasználásig és közreműködés az esetleges reklamációk kezelésében
  • vállalatcsoporti megtakarítás növelése, beszerzési- és eredménycélok elérése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • felsőfokú szakmai angol, felsőfokú német nyelvtudás
  • beszerzési vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • határozott fellépés, rugalmasság
  • utazási hajlandóság
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtanak:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • kreatív, kihívásokkal teli feladatok
  • hosszú távú együttműködés
  • nemzetközi, dinamikus csapat
  • utazási lehetőség Európán kívül is

Munkavégzés helye:

Pest megye délnyugati része

A pályázati anyagokat (magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványmásolatok) az alábbi e-mail címre várjuk: toborzas[kukac]beszerzesitanacsadas.hu

Jelentkezési határidő: 2015.07.15.

Hirdetés